Wywiad w telewizji BIZNES24, gdzie rozmówcą Katarzyny Frendl w programie Motozoom był Łukasz Chwalczuk, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego

Zapraszamy do obejrzenia fascynującego wywiadu w programie Motozoom na telewizji BIZNES 24! Katarzyna Frendl rozmawia z Łukaszem Chwalczukiem, prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego.

To niezwykle ważna rozmowa dotycząca kluczowych kwestii, które wpływają na rozwój branży transportu ponadgabarytowego.

W programie poruszane są tematy związane z rozwojem energetycznym kraju, w tym elektrowniami wiatrowymi na morzu i lądzie, a także planowanymi elektrowniami jądrowymi. Łukasz Chwalczuk podzieli się również swoimi spostrzeżeniami na temat wpływu wojny na Ukrainie na transport ponadgabarytowy oraz przedstawi cele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego na najbliższe lata w kontekście rozwoju branży.

Nie zabraknie również analizy stanu polskiej branży transportu ponadgabarytowego w porównaniu do europejskich standardów. Jakie wyzwania stoją przed sektorem w Polsce i jakie są perspektywy na przyszłość?

Warto również posłuchać o bezpieczeństwie ruchu drogowego w kontekście transportu nienormatywnego. Czy polskie regulacje są wystarczające i wspierają bezpieczne pilotowanie pojazdów nienormatywnych? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym wywiadzie z Łukaszem Chwalczukiem.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy na temat branży transportu ponadgabarytowego! To spotkanie, które z pewnością dostarczy wielu cennych informacji i spojrzeń na aktualne wyzwania i perspektywy rozwoju sektora.

About Administrator