Kaessbohrer_logo

KÄSSBOHRER: LIDER W BRANŻY NACZEP NISKOPODWOZIOWYCH

Marka Kässbohrer:

Karl Kässbohrer zakładając w 1893 roku fabrykę Wagenfabrik w Ulm, na nowo ustanowił granice sztuki inżynierskiej związanej z naczepami. Dzięki temu, że przez ostatnie 120 lat postępowaliśmy zgodnie z jego etosem pracy, produkty firmy Kässbohrer są używane w co najmniej 55 krajach, wprowadzane są do nich rozmaite innowacje, a ich asortyment jest bogatszy od tego, jaki pan Kässbohrer mógł sobie kiedykolwiek wyobrazić.

kassbohrer_1

Poza imponującą wydajnością produkcyjną i entuzjazmem do tworzenia nowych rozwiązań technicznych produkty firmy Kässbohrer są najbardziej znane ze swojej niezawodności, wytrzymałości i efektywności. Rozwiązania dotyczące przewozu ciężkich ładunków nie są wyjątkiem od tej reguły. Dzięki niezwykle szerokiej palecie produktów i wyposażenia dodatkowego klienci mają w czym wybierać. Określamy, produkujemy i dostarczamy naczepy, które są doskonale przystosowane do wyzwań związanych z transportem ładunków niestandardowych. Nasze rozwiązania  obejmują naczepy niskopodwoziowe,  w tym  low-loadery z zagłębianą platformą, które gwarantują bezpieczny i skuteczny transport ładunków niestandardowych o masie do 130 ton i maksymalnej długości 18 metrów.

kassbohrer_2

Obecnie za pośrednictwem naszej sieci sprzedaży utrzymujemy bazę klientów w ponad 55 krajach. Wszyscy potencjalni i dotychczasowi klienci uzyskują na miejscu pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Dzięki bliskiej współpracy z firmą TIMEX S.A., którą rozpoczęliśmy w 2010 roku, zapewniamy gotowość operacyjną Państwa floty w każdym zakątku Polski.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI PRZEWOZU CIĘŻKICH ŁADUNKÓW

Firma Kässbohrer produkuje naczepy niskopodwoziowe, od trzech  do ośmioosiowych,  stałe i wydłużane,  z osiami skrętnymi hydraulicznie. Naczepy z obniżaną platformą   2 i 3 – osiowe. Poza wieloma systemami zabezpieczania ładunków, firma Kässbohrer oferuje dużą mobilność podczas rozładunku i załadunku dzięki wypinanej „łabędziej szyi”.

kassbohrer_3

Seria K.SLA — NISKOPODWOZIOWE NACZEPY STANDARDOWE I WYDŁUŻANE

Rodzina naczep niskopodwoziowych K.SLA firmy Kässbohrer obejmuje niskopodwoziowe naczepy wydłużane 3-, 4- lub 5-osiowe. Niskopodwoziowe naczepy wydłużane z serii K.SLA wykraczają poza granice sztuki inżynierskiej, aby zagwarantować niezawodność przewozu ciężkich ładunków. Dzięki 3-stopniowym wysuwanym wspornikom bocznym i siedmiu różnymi typami najazdów  zwiększają  elastyczność operacyjną i eliminują czasy przestoju. Ponadto są wyposażone w zaawansowane systemy zabezpieczania ładunków i cechują się doskonałymi możliwościami manewrowymi nawet w najtrudniejszych warunkach.

kassbohrer_4

Seria K.SLH — NISKOPODWOZIOWE NACZEPY WYDŁUŻANE Z HYDRAULICZNYMI OSIAMI

Rodzina naczep niskopodwoziowych K.SLH z osiami skrętnymi hydraulicznie  obejmuje naczepy z  4, 5, 6  lub 8 osiowe  z możliwością wydłużenia pojedynczego lub podwójnego i szerokości 2540 mm, 2740 mm lub 3000 mm.
Zaprojektowano je z myślą o transporcie każdego ciężkiego ładunku. Dzięki „łabędziej szyi” o nośności 34 t i zawieszeniu hydraulicznemu naczepy z serii K.SLH pozwalają na efektywny i bezpieczny rozkład obciążenia. Hydraulicznie skrętne  osie gwarantują maksymalne możliwości manewrowe, szczególnie przy pokonywaniu wąskich i niebezpiecznych zakrętów, oraz wydłużają czas eksploatacji opon i zwiększają ich właściwości użytkowe.

Doskonałe rozwiązania do przewozu najcięższych ładunków.

kassbohrer_5

Seria K.SLL — ZAGŁĘBIANE NACZEPY WYDŁUŻANE Z HYDRAULICZNYM UKŁADEM SKRĘTNYM

Rodzina naczep zagłębianych K.SLL o wysokości platformy ładunkowej od 300 mm zapewnia bezpieczny transport ciężkich ładunków o wysokości nawet do 3700 mm. Naczepy są wyposażone w wypinaną „łabędzią szyję”, co jednocześnie skraca czas załadunku i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania dzięki możliwości załadunku od przodu. Wyposażono je w hydraulicznie skrętne osie  zapewniające znakomite możliwości manewrowe w trakcie rozładunku i załadunku, nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych. Naczepy serii K.SLL można wydłużać nawet o 5400 mm i wykorzystywać do bezpiecznego przewozu towarów gabarytowych.

kassbohrer_6 kassbohrer_7 kassbohrer_8

Łączymy sztukę inżynierską i pomysłowość od 1893 r.

Podstawą sukcesu firmy Kässbohrer jest dążenie do doskonałości, które sprawia, że nasi inżynierowie przekraczają granice, aby osiągnąć rzadko spotykany poziom efektywności, łatwości użytkowania i niezawodności. Efektem ich prac są naczepy, które są jednocześnie oszczędne, wytrzymałe i niezwykle proste w utrzymaniu. Obietnicę, którą Państwu składamy można w skrócie przedstawić za pomocą następującego wyrażenia: „Połączenie sztuki inżynierskiej i pomysłowości”. Oznacza to, że łączymy nowoczesną sztukę inżynierską z pomysłowością, a wynikiem tego połączenia są nasze innowacyjne produkty.
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

 

timex-logo

 

 

 

TIMEX S.A.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Sławomir Głodek
slawomir.glodek@timexsa.pl
Kom.: +48 603688771