DEMARKO Special Trailers –  z siedzibą w Świętochłowicach to rodzinne przedsiębiorstwo produkcyjne z blisko 25 letnią tradycją w produkcji specjalistycznych naczep ponadgabarytowych oraz przyczep do transportu ładunków.

Markę DEMARKO Special Trailers wyróżnia:

  • Wysoka jakość produktu w konkurencyjnej cenie
  • Produkty szyte na miarę wedle potrzeb Klienta
  • 100% polski kapitał = 100 % zaufania
  • Globalny zasięg funkcjonowania (Europa, Azja, Afryka, Ameryka Południowa)

GAMA PRODUKTÓW:

SERIA ST – Jest to seria z największą możliwością opcji i modyfikacji, świadczy o tym chociażby mnogość wyboru w zakresie liczby osi.  W sumie produkujemy aż 10 wariantów, od 2 do 10 osi, o szerokości 2,55 m, 2,75 m lub 3,0 m w tym wersję 3-osiową light i dwa warianty naczepy 8-osiowej. W połączeniu z szeroką ofertą akcesoriów dodatkowych jest to seria najbardziej elastyczna seria pod kątem modyfikacji ze strony Klienta.

demark-seria-st

SERIA PL – dostępna jest w dwóch wariantach: seria PLM od 2 do 4 osi oraz PLF od 2 do 6 osi o szerokościach 2,55 m. Obie serie znajdują zastosowanie podczas transportu szczególnie długich i ponadgabarytowych ładunków. Wyjątkowo niska wydajność pokładu ładunkowego – nawet 1.050 mm sprawia, że naczepy platformowe mają szerokie spektrum zastosowań i odgrywają coraz ważniejszą rolę na rynku transportowym.

Demarko-Trailers-1

SERIA LD ( Z OBNIŻONYM POKŁADEM) – seria z zaniżonym pokładem ładunkowym, nie przekraczającym wysokości 500 mm umożliwia bezproblemowy przejazd pod wiaduktami, czy też liniami wysokiego napięcia. Pojazdy wyposażone w naczepę serii LD mogą z powodzeniem przewozić między innymi takie ładunki jak: łodzie, pojazdy gąsienicowe, kombajny, maszyny górnicze, zbiorniki oraz inne wysokie wyroby przemysłowe.

Demarko-Trailers-8

Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do współpracy z każdym klientem – podkreśla Prezes Zarządu – Mateusz Komarec. Zespół inżynierów DEMARKO Special Trailers dokłada wszelkich starań, aby zaprojektowane naczepy spełniały najbardziej restrykcyjne wymogi rynku oraz w rzetelny sposób odpowiadały na realne potrzeby naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż ładunki powierzane firmom transportowym zawsze muszą w sposób bezpieczny i terminowy dotrzeć do zamierzonego celu. Wiemy jak duża spoczywa na nas odpowiedzialność na każdym etapie produkcji – od fazy projektowej po odbiory kontrolne. Wyznajemy zasadę, iż specjaliści ufają tylko specjalistom dlatego sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem. Nie uznajemy żadnych kompromisów czy tym bardziej półśrodków w kwestii jakości. Proponowane rozwiązanie dostarczają 100% gwarancji i satysfakcji z użytkowania, a wieloletnie doświadczenie sprawia że produkty DEMARKO Special Trailers wyróżniają się spośród oferowanych na rynku.

Ważnym aspektem naszej działalności jest sprawny i kompetentny zespół serwisowy, który  skutecznie i profesjonalnie reaguje na powstałe problemy natury technicznej. Takowych bowiem w branży transportowej nigdy nie brakuje. Ważne, by móc polegać w takich sytuacjach  na sprawdzonym partnerze – wieńczy i zaprasza do współpracy –  dyrektor ds. sprzedaży – Jacek Mańka.


Jacek Mańka
Dyrektor ds. sprzedaży
T:  + 48 607 315 455
E: jacek.manka@demarko-trailers.com

 

Zapraszamy na: www.demarko-trailers.com