Logo-FaymonvilleKim jesteśmy!
Z ponad 50 letnim doświadczeniem Faymonville jest jednym z największych europejskich producentów naczep dla transportu specjalnego i ciężkiego. Faymonville zapewnia swoim klientom optymalne rozwiązania i systemy dla każdego rodzaju transportu poza przyjętymi normami.

Faymonville (4)

Firma posiada zakłady produkcyjne w Büllingen (Belgia), Lentzweiler (Luksemburg) i w Goleniowie (Polska). Faymonville aktywnie rozwija swoją obecność na rynku światowym. Jakość, elastyczność, produktywność, kreatywność i obsługa są głównymi priorytetami firmy. Zakres produktów i usług jest stale powiększany w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

faymonville-combimax

Gama produktów
Gama produktów oferuje rozwiązania dla ładunków w zakresie od 20 do 2.000 t. Wśród nich są nie tylko naczepy niskopodwoziowe z najazdami lub bez, teleskopowane do 65 metrów platformy czy różnorodne naczepy zagłębiane oraz wózki dolly ale również specjalistyczne rozwiązania dla transportu elementów prefabrykowanych lub szkła.

Ponadto firma Faymonville w ostatnich latach wprowadziła szereg ciężkich naczep modułowych, które są kompatybilne i współdziałające z produktami innych producentów. Natomiast naczepa CombiMax to unikalna i rewolucyjna koncepcja pojazdów, którym przyświeca zasada: Określ swoje zadanie transportowe – skonfiguruj swój pojazd!

Nasze zalety!
Wysoki poziom innowacji i doskonałej jakości wykonania naszych produktów są zagwarantowane dzięki własnym i nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz zoptymalizowanym procesom produkcyjnym.

Faymonville (5)

Naczepy Faymonville mają bardzo niską masę własną przy zachowaniu maksymalnej stabilności dzięki zastosowaniu stali drobnoziarnistej.
8-warstwowe zabezpieczenie (MAXProtect +) podwozia łącznie z metalizacją umożliwia najlepszą dostępną aktualnie na rynku naczep specjalistycznych ochronę przed korozją.
Więcej informacji o firmie można znaleźć na:

Faymonville-Banner

Krzysztof Bartosik

Faymonville Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 4, Łozienica
72-100 Goleniów
kom. 516 028 736
e-mail: krzysztof.bartosik@faymonville.com