Nooreboom_logo

Nooteboom Trailers, założony w 1881 roku, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży międzynarodowego transportu ciężkiego.
Nooteboom zajmuje wiodącą pozycję dziedzinach:
– innowacji
– projektowania
– produkcji
naczep do ponadnormatywnego transportu drogowego ładunków o masach od 20 do 200 ton.

Nooteboom_naczepy (11)

Gama produktów obejmuje m.in. rozciągane i skrętne hydraulicznie naczepy niskopodwoziowe i semi-niskopodwoziowe oraz platformowe.
Pojazdy Nooteboom są zawsze wykonane z najwyższej jakości materiałów, komponentów klasy A i certyfikowanych części. Daje to najbardziej wytrzymałe, najbardziej niezawodne i najprostsze w obsłudze rozwiązania transportowe przy zachowaniu najniższych kosztów eksploatacji.

Nooteboom_naczepy (5)

Szeroka gama pojazdów to tylko część całego pakietu, który Nooteboom oferuje swoim klientom. Nooteboom ma wyjątkową reputację w dostarczaniu usług serwisowych, napraw i remontów.
Firma jest również ważnym graczem w skali Europejskiej w biznesie kupna i sprzedaży używanych pojazdów to transportu specjalnego.

NOWOŚĆ

Nowa generacja naczep MANOOVR marki Nooteboom zadebiutuje na następnych targach BedrijfsautoRAI, odbywających się od 20 do 24 października w Amsterdamie. MANOOVR jest całkowicie nowym projektem semi-naczepy o wysokości pokładu tylko 780 mm w połączeniu dozwolonym naciskiem na oś o wartości 12 ton. To rozwiązanie jest tak unikatowe, że zostało już opatentowane na terenie Holandii. Zostało opracowane z jednym głównym celem: najlepsze na rynku parametry we wszystkich kluczowych cechach. I okazało się sukcesem: Nooteboom MANOOVR jest w każdym aspekcie lepsze od wszystkich innych semi-naczep o zawieszeniach niezależnych.
Wyjątkowa wydajność
Nowe semi-naczepy zbudowane w oparciu o technologię MANOOVR będą w momencie prezentacji dostępne w wersjach od 3- do 10-osiowych. Nowo opracowane zawieszenie zapewnia dopuszczalny nacisk 12 ton na oś w większości krajów Europy, również w Holandii. W połączeniu z pokładem o wysokości 780 mm, skokowi zawieszenia aż 500 mm oraz kątowi skrętu aż do 70 stopni, MANOOVR jest ostatecznie perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdej firmy branży transportu specjalistycznego.

manoovr

MANOOVR jest również rewolucją dzięki swej prostocie, wymaga niewielkiej obsługi i jest bardzo lekkie. Semi-naczep jest idealnie zbieżna niezależnie od wysokości do jazdy, co przyczynia się do bardzo niskiego zużycia ogumienia. W połączeniu z wysoką wartością rezydualną marki Nooteboom zapewnia to niewielki koszt każdego przejechanego kilometra. Te unikatowe cechy zapewnione przez MANOOVR skłoniły już kilku klientów do złożenia zamówień na naczepy, gdy były one wyłącznie projektami. To jest siła marki Nooteboom: doskonale przemyślane, niezawodne, innowacyjne, i przed wszystkim zawsze zaprojektowane idealnie do wymagań naszych lojalnych klientów. MANOOVR: światowa premiera na targach BedrijfsautoRAI, która zmieni oblicze transportu specjalistycznego.

W Polsce Nooteboom ma własne biuro sprzedaży i pracowników obsługujących teren całego kraju w procesach sprzedaży, jak również obsługi posprzedażnej.

Nooteboom_baner

Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.nooteboom.com

marcin_szpojankowskiMarcin Szpojankowski
Sprzedaż Południe + Wschód
m.szpojankowski@nooteboom.com
Tel. +48 71 722 41 17
jakub_garbaczJakub Garbacz
Sprzedaż Północ + Zachód
j.garbacz@nooteboom.com
Tel. +48 71 722 41 18
michal_augustyniakMichał Augustyniak
Sprzedaż części i obsługa serwisowa
m.augustyniak@nooteboom.com
Tel. +48 71 722 41 19