goldhofer_logo

Goldhofer – Firma założona w 1705 roku jest w dniu dzisiejszym jednym z liderów w branży jeżeli chodzi o transport ładunków ponadgabarytowych.
Jesteśmy liderami światowymi w produkcji naczep, przyczep oraz specjalistycznych naczep i przyczep modułowych. Nasze pojazdy są w stanie przetransportować ładunki o wagach od 25 do 10.000 Ton.

Goldhofer (6)

Nasze naczepy wyprodukowane są zawsze z materiałów o najwyższej jakości i tylko przy użytku podzespołów znanych światowych producentów podzespołów. Produkty firmy Goldhofer cechują się bardzo wysoką jakością, trwałością, bezproblemową obsługą, wysoką wartością odsprzedaży po latach użytkowania oraz najniższymi kosztami utrzymania na przejechany kilometr.
Nasza gama pojazdów jest w stanie pokryć każde zapotrzebowanie transportowe, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wliczamy w to przyczepy, naczepy z osiami samo skrętnymi oraz ze skrętem wymuszonym hydraulicznie, naczepy na osiach typu Pendel, naczepy na osiach z niezależnym zawieszeniem, moduły w kombinacji z łabędzią szyją oraz z dyszlem (przyczepy modułowe), moduły samojezdne oraz gamę pojazdów do transportu elektrowni wiatrowych.

Goldhofer (10)

Oprócz sprzedaży pojazdów nowych do usług firmy Goldhofer można wliczyć następującą gamę usług posprzedażnych:
  • Serwis na całym świecie 24h/7 dni w tygodniu
  • Projektowanie transportów
  • Wspomaganie klientów przy najbardziej skomplikowanych transportach
  • Skup i sprzedaż pojazdów używanych z pełnej gamy produktów firmy Goldhofer
  • Dostęp do specjalistycznego oprogramowania dla ułatwienia procesu transportu

Zapraszamy do współpracy!

Goldhofer - Marcin Michalak (3)

Marcin Michalak
Sprzedaż Polska
Tel.: + 48 730 909 294
Mail: marcin.michalak@goldhofer.de