DEMARKO

Jesteś tutaj:

Markę DEMARKO Special Trailers wyróżnia wysoka jakość produktu w konkurencyjnej cenie i w 100% polski kapitał. Naczepy są szyte na miarę wedle potrzeb.

SERIA ST – naczepy niskopodwoziowe. Seria z największą możliwością opcji i modyfikacji, świadczy o tym chociażby mnogość wyboru w zakresie liczby osi. Produkcja obejmuje aż 10 wariantów, od 2 do 10 osi, o szerokości 2,55 m, 2,75 m lub 3,0 m w tym wersję 3-osiową light i dwa warianty naczepy 8-osiowej. W połączeniu z szeroką ofertą akcesoriów dodatkowych jest to seria najbardziej elastyczna seria pod kątem modyfikacji ze strony klienta.

SERIA PL – naczepy platformowe. Seria dostępna jest w dwóch wariantach: seria PLM od 2 do 4 osi oraz PLF od 2 do 6 osi o szerokościach 2,55 m. Obie serie znajdują zastosowanie podczas transportu szczególnie długich i ponadgabarytowych ładunków. Wyjątkowo niska wydajność pokładu ładunkowego – nawet 1.050 mm sprawia, że naczepy platformowe mają szerokie spektrum zastosowań i odgrywają coraz ważniejszą rolę na rynku transportowym.

SERIA LD – naczepy z obniżonym pokładem. Seria z zaniżonym pokładem ładunkowym, nie przekraczającym wysokości 500 mm umożliwia bezproblemowy przejazd pod wiaduktami czy też liniami wysokiego napięcia. Pojazdy spięte z naczepą serii LD mogą z powodzeniem przewozić między innymi takie ładunki jak: łodzie, pojazdy gąsienicowe, kombajny, maszyny górnicze, zbiorniki oraz inne wysokie wyroby przemysłowe.

„Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do współpracy z każdym klientem. Zespół inżynierów DEMARKO Special Trailers dokłada wszelkich starań, aby zaprojektowane naczepy spełniały najbardziej restrykcyjne wymogi rynku oraz w rzetelny sposób odpowiadały na realne potrzeby naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż ładunki powierzane firmom transportowym zawsze muszą w sposób bezpieczny i terminowy dotrzeć do zamierzonego celu. Wiemy jak duża spoczywa na nas odpowiedzialność na każdym etapie produkcji – od fazy projektowej po odbiory kontrolne. Wyznajemy zasadę, iż specjaliści ufają tylko specjalistom dlatego sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem. Nie uznajemy żadnych kompromisów czy tym bardziej półśrodków w kwestii jakości. Proponowane rozwiązanie dostarczają 100% gwarancji i satysfakcji z użytkowania, a wieloletnie doświadczenie sprawia że produkty DEMARKO Special Trailers wyróżniają się spośród oferowanych na rynku” – Mateusz Komarec, prezes zarządu..