Euromaster - Serwisowanie Opon i Pojzdów

Kim jesteśmy

Bez-nazwy-2_07

Euromaster to największa w Europie sieć warsztatów z zakresu usług oponiarskich i tzw. lekkiej mechaniki. Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu tego typu usług wyznaczając tym samym wysokie standardy jakości.

W Polsce pod barwami Euromaster działa około 80 placówek, z czego 50 świadczy usługi dla aut ciężarowych. Sieć Euromaster dysponuje 55 serwisami mobilnymi,  które obsługują pojazdy ciężarowe, samochody dostawcze i przemysłowe. Budujemy trwałe relacje z naszymi klientami indywidualnymi i biznesowymi.

img1

Szanujemy czas naszych klientów dlatego nasze Serwisy Mobilne są do dyspozycji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, zapewniając fachową obsługę oraz doradztwo na terenie Europy zachodniej.

EIBS (Euromaster International Breakdown Service) – to program pomocy przewoźnikom w transporcie krajowym i na drogach całej Europy

Standardy Euromaster

Euromaster od kilku lat uzyskuje najwyższe wyniki w audytach realizowanych przez niezależną firmę audytorską SGS. Badania organizowane są na zlecenie światowego producenta opon – firmę Michelin. Certyfikaty jakości Michelin zostały przyznane Euromaster już w kilku edycjach.

harp-certyfikowany-serwis-2013
logotype 2014
logotype-2015

W Euromaster oferujemy opony najlepszych marek za rozsądną cenę, bo współpracujemy bezpośrednio z producentami takimi jak m.in. Michelin, Continental, Goodyear, Kleber, BFGoodrich, Fulda, Dębica czy Kormoran.

MasterCheck

Podczas każdej wizyty pojazdu w naszym serwisie oraz podczas serwisowania pojazdów na terenie, serwisanci Euromaster wykonują standardowo przegląd stanu ogumienia i pojazdu, tzw. MasterCheck, aby wyeliminować nieprzewidziane awarie ogumienia w trasie.

Znajdź najbiższy serwis Euromaster

reklama-małe-i-duże-pojazdy

 

Kontakt

Serwis Awaryjny pojazdów ciężarowych dostępny dla pojazdów ciężarowych

24 godziny /7 dni w tygodniu

obsługa pojazdów ciężarowych

+48 693 841 831

Obserwuj nasz profil na Facebooku

Obserwuj nasz profil na Facebooku