cleo

Firma Cleo z siedzibą w Łodzi jest przedstawicielem austriackiej firmy H.F.S., założonej w 1990 r. Poprzez fachowe doradztwo, wysoką jakość produktów oraz doświadczenie w ciągu 20 lat awansowało na czołowego dostawcę dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta, systemów mocujących i podnośnych w środkowej Europie.

cleo (1)

Odciągi łańcuchowe do mocowania ładunku zgodne z normą PL-EN12195-3
Dopasowane do indywidualnych potrzeb transportu i Klienta. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Nie bagatelizujemy żadnej nawet najmniejszej potrzeby Klienta. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym produktom każdy Państwa ładunek zostanie zabezpieczony prawidłowo i bezpiecznie dostarczony do miejsca rozładunku.

cleo (4)

STALOWA PRZYWIESZKA – trwała i odporna na czynniki zewnętrzne w trakcie eksploatacji. Przywieszka przymocowana jest do odciągów łańcuchowych stalową linką. Takie mocowanie zapobiega urwaniu. Na przywieszce wytłoczone są wszystkie informacje zgodne z normą PN-EN12195-3

cleo (1)

STEMPEL H – każdy łańcuch do odciągów łańcuchowych posiada stempel H. Jest to certyfikat potwierdzający jego wysoką wytrzymałość. Certyfikat wydawany jest przez niemieckie stowarzyszenie BG BAU dla produktów, które spełniają surowe normy, co gwarantuje wysoką jakość produktu. To oznaczenie oprócz wysokiej jakości sprawia, że łańcuch nie jest anonimowy i z łatwością możemy zidentyfikować producenta po numerze nadanym prze BG BAU, które jest wybijane pod znakiem.

cleo (3)

OZNACZENIE – każdy element do produkcji odciągu łańcuchowego: posiada wytłoczoną nazwę producenta, symbol CE, rozmiar oraz numer partii, co znacznie ułatwia identyfikację produktu oraz kontrolę jakości. Symbol CE oznacza, że produkt spełnia wymagania dyrektywy Unii Europejskiej. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania dyrektyw odnoszących się do tego wyrobu.

cleo (2)

Coraz większym zainteresowaniem wśród firm transportowych cieszy się odciąg z łańcuchem ocynkowanym. Zaletą takiego łańcucha jest to, że nie pokrywa się on rdzawym nalotem. Dzięki czemu wydłużony zostaje jego czas eksploatacji oraz zwiększone zostają jego walory estetyczne, które przekładają się na wizerunek przewoźnika u swoich Klientów, zwłaszcza wśród kontrahentów niemieckich. Odciąg z łańcuchem ocynkowanym darzony jest dużym zaufaniem wśród służb niemieckich. Pokazywany jest przez niemieckie służby jako wzór dla swoich przewoźników.
Oferujemy również roczne przeglądy kontrolne, oględziny, naprawy oraz zestawy naprawcze do odciągów łańcuchowych.
cleo_broszura

Proszę kliknąć powyżej, aby zobaczyć broszurę w formacie PDF