Zaproszenie na spotkanie sekcji transportowej oraz dźwigowej ESTA
Chcielibyśmy zaprosić przedstawicieli Państwa firmy do uczestnictwa w spotkaniu Europejskiego Stowarzyszenia Transportu Nienormatywnego – ESTA, które odbędzie się 20 października 2016 r. w Sztokholmie. Od godziny 14:00 odbędą się spotkania dwóch sekcji: transportowej oraz dźwigowej, a wieczorem organizowana jest wspólna kolacja. 
Jest to szansa na zaznaczenie swojej obecności w Europie, wspólne inicjatywy, a także szeroki networking. Podczas spotkania obydwu sekcji obecni będą przedstawiciele największych europejskich potentatów, którzy szukają podwykonawców w naszym kraju. Spotkanie odbywa się w języku angielskim.
Standardowo spotkania otwarte są tylko dla członków ESTA, jednak w ramach rozwijania organizacji wyjątkowo otwieramy je dla zaproszonych gości. Proszę obejrzeć fotogalerię z ostatniego spotkania w Monachium podczas targów Bauma 2016.
Na spotkanie zapraszamy szczególnie firmy, dla których kraje skandynawskie są ważnym rynkiem, a także wszystkich, którzy chcą nawiązać współpracę z firmami z całej Europy. Dzięki współpracy w ramach ESTA – nasi członkowie nawiązali już kontakt z firmami brytyjskimi i szwajcarskimi.

Zapisu można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie dodatkowych pytań na temat spotkania – z chęcią udzielimy oczekiwanych informacji.

About Administrator