Podsumowanie 10-lecia OSPTN

31 maja 2019 roku przedstawiciele transportu ponadgabarytowego zebrali się w Hotelu Warszawianka, aby uczcić jubileusz 10-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego.

Wśród gości honorowych stawili się m.in. Pan Marcin Mroczkowski – Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego, dr hab. inż. Sławomir Juściński z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, który przedstawił zapierającą dech w piersiach prezentację pt. „Z ładunkami nienormatywnymi przez wieki”, Pan Tadeusz Wilk z ZMPD przekazał życzenia w imieniu prezes ZMPD Pana Jana Buczka. Z kolei Pani Katarzyna Piechowska-Strumik reprezentująca TLP przekazała słowa uznania oraz wzajemnego wsparcia pomiędzy TLP a OSPTN.

W trakcie części zamkniętej podczas Walnego Zgromadzenia zarząd OSPTN przedstawił dokładną relację z zadań jakich podejmowało się OSPTN w 2018 roku, przedstawiono sprawozdanie finansowe, a także udzielono absolutorium do dalszego funkcjonowania OSPTN w obecnym kształcie.

Przed rozpoczęciem uroczystej kolacji, prezes zarządu – Pan Łukasz Chwalczuk, wręczył jubileuszowe nagrody dwóm wyjątkowo oddanym i zasłużonym osobom, które całym swym sercem wspierają OSPTN. Pan Robert Czajka został uhonorowany za wkład w zwołanie Zebrania Założycielskiego sprzed 10 lat, oraz systematyczne wspieranie OSPTN swoją wiedzą, doświadczeniem i ciężką pracą. Z kolei Jakub Mikuś został uhonorowany za jego wyjątkowy wkład w rozwój stowarzyszenia przez ostatnie 5 lat, kiedy to liczba członków OSPTN wzrosła kilkukrotnie, a samo stowarzyszenie stało się rozpoznawalne na rynkach Europy Zachodniej.

Po wręczeniu nagród uczestnicy raczyli się wyjątkowymi daniami przygotowanymi specjalnie z okazji jubileuszu 10-lecia OSPTN. Dzięki sponsorom, którzy tak hojnie wsparli 10-lecie OSPTN mogliśmy wspólnie świętować nasz jubileusz do białego rana.

W opinii wielu osób było to wyjątkowe spotkanie nie tylko ze względu na jubileusz i wyśmienitą lokalizację, ale przede wszystkim dzięki temu, iż cała branżą transportu ponadgabarytowego, pilotażu, dźwigów samochodowych oraz pomp do betonu mogła spotkać się i bezpośrednio nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

Autor zdjęć: Olga Skiba

 

Więcej zdjęć można znaleźć na stronie www.ballast.pl serdecznie zapraszamy!

 

SPONSORZY WYDARZENIA