OSPTN patronem targów INTERMASZ 2015
Potwierdziły się informacje, które w kuluarach słychać było podczas tegorocznej, pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ. Decyzją Wystawców kolejna edycja odbędzie się w Poznaniu już w przyszłym roku, w dniach 6-9 maja! Patronem targów zostało nasze stowarzyszenie.
Po pozytywnie odebranej pierwszej odsłonie targów INTERMASZ, jako „kroku we właściwym kierunku”, przyszedł czas na kontynuację projektu. Wyjątkowo druga edycja odbędzie się rok po roku, zgodnie jednak z pierwotnymi założeniami INTERMASZ będzie w przyszłości odbywał się w dwuletnim cyklu.
„Decyzja o realizacji INTERMASZU w 2015 roku ma względy brandingowe. Wraz z wystawcami zdecydowaliśmy, że edycja w przyszłym roku utrwali markę wydarzenia. Najbardziej cieszy nas, że większość uczestników pierwszej edycji już zadeklarowała swój udział w przyszłorocznych targach w Poznaniu. ” – mówi dyrektor targów INTERMASZ, Dariusz Muślewski.
Targi INTERMASZ ponownie będą trwać cztery dni, od środy do soboty, gdzie ostatni dzień, wzorem ubiegłej edycji, przeznaczony będzie głównie na wizytę operatorów maszyn wraz z ich najbliższymi. W programie pojawią się również merytoryczne spotkania z autorytetami branży budownictwa infrastrukturalnego, konkursy i zabawy, a także szereg dodatkowych atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy w tworzeniu jednego z najważniejszych spotkań branży w Polsce i tej części Europy. Targom towarzyszyć ma ekspozycja technologii i materiałów dla budownictwa infrastrukturalnego pod nazwą Infratec.

Intermasz logo pl v5

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, Poznań, 6-9 maja 2015 r.

About Administrator