Międzynarodowe Targi Energetyki Wiatrowej WindEnergy Hamburg Hamburg, 27 – 30 września 2022 r.

W dniach 27 – 30 września 2022 r. odbędzie się w Hamburgu kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetyki Wiatrowej WindEnergy Hamburg. Będzie to pierwsza tak duża impreza wystawiennicza tej branży po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa.

Targi WindEnergy to najważniejsza impreza wystawiennicza poświęcona energetyce wiatrowej o zasięgu globalnym. Są one międzynarodową platformą spotkań i nawiązywania kontaktów biznesowych dla producentów, poddostawców, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energii wiatrowej.

AppleMark

Podczas ostatniej edycji targów w 2018 r. swoją ofertę na powierzchni ponad 67.300 m2 zaprezentowało blisko 1500 wystawców z 40 krajów (756 z zagranicy, w tym 22 firm z Polski oraz Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej), a targi odwiedziło blisko 35.000 gości z blisko 100 krajów świata (w sumie 48% gości z zagranicy).

Zakres tematyczny targów (dotyczy inwestycji lądowych jak i morskich) obejmuje m. in. produkcję turbin wiatrowych, wież, komponentów, montaż, logistykę oraz doradztwo.

Targom WindEnergy towarzyszyć będą Konferencja i Targi H2Expo poświęcone produkcji, dystrybucji i wykorzystaniu zielonego wodoru.

Dla członków Stowarzyszenia Targi Hamburskie oferują bilety wstępu w obniżonej cenie.

Szczegółowe informacje o targach dostępne są na stronie www.windenergyhamburg.com oraz w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel. 22 620 71 98, e-mail: karas@eurotargi.com.

About Administrator