17 września 2015 r. odbędzie się bezpłatna II Konferencja OSPTN
Już 17 września 2015 r. w Rawie Mazowieckiej odbędzie się druga konferencja organizowana przez nasze Stowarzyszenie. Podczas całodniowego spotkania w Hotelu Ossa przedstawione zostaną aktualne wyzwania stojące przez branżą ponadgabarytów. Wstęp wolny.

osptn_konferencja

Patronat nad konferencją objął Minister Infrastruktury i Rozwoju. Na konferencji pojawią się również specjaliści z GDDKiA, a także przedstawiciele Politechniki Wrocławskiej z Katedry Mostów i Kolei oraz Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego.

mir

gddkia

logo_svg

pwr

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą mosty i ich znaczenie w przewozie ponadgabarytowym. Częścią spotkania będzie również dyskusja dotycząca aktualnego procesu wydawania ekspertyz i możliwości jego zmian.
Podczas konferencji swoją prelekcję wygłosi Gość Specjalny – Prof. dr hab. inż. Jan Bień – Kierownik Katedry Mostów i Kolei Politechniki Wrocławskiej.
Podsumujemy także działania, jakie prowadzone są przez OSPTN w zakresie nowych regulacji prawnych, a partnerzy przedstawią dedykowane dla branży ponadgabarytowej propozycje współpracy.

cleo
DEKRA4003cb22b6e69
euromaster logo
e100

forum_budowlane

haldex_logo_gradient

koben osptn

Nooteboom_logo scania_logo

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

About Administrator