Skrót informacyjny

Sezon wakacyjny zbliża się powoli ku końcowi, dni stają się krótsze i fala upałów również powoli przechodzi. Podsumujmy więc zatem w wielkim skrócie co się w ostatnim czasie działo.

  • Członkowie stowarzyszenia są zawsze na bieżąco z wszelkimi informacjami jakie udaje się nam zebrać, np. materiały informacyjne dot. PPK, analizę transportową MGMiŻŚ,  podsumowanie naczep specjalistycznych oraz pilotów w Polsce, ostrzeżenie o fałszywych mandatach, przedstawienie najnowszych członków OSPTN, czy ostatnie zaproszenie na najbliższy Transport manager meeting.
  • Gdy tylko dostajemy informację staramy się działać w waszej i naszej sprawie, jak np. w sprawie miejsc postojowych przy przebudowywanej południowej jezdni A18.
  • Na bieżąco aktualizujemy również stronę www Stowarzyszenia, np. zmiany w dziale Sekcje, uporządkowanie działu Sprzęt, czy pierwsze poprawki kosmetyczne w sekcji Media, a to nie koniec prac!
  • Nie zapominajmy również o planach i przygotowaniach, które są już prowadzone w przypadku zadań przyszłościowych, jak np. przyszłoroczne 10-lecie Stowarzyszenia.

Jak widać część prac nie jest widoczna na pierwszy rzut oka i nie jest tak spektakularna jak chociażby Walne Zgromadzenie, ale Stowarzyszenie codziennie pracuje od poniedziałku do piątku. Staramy się by każda z firm będąca członkiem OSPTN mogła być dumna z naszej pracy.