Rozpoczęcie konkursu Giganci Transportu 2024
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego już po raz trzeci organizuje konkurs Giganci Transportu, który jest uhonorowaniem trudu jaki każdego dnia firmy wkładają w realizację transportu ładunków nienormatywnych. Zachęcamy gorąco firmy zrzeszone w stowarzyszeniu OSPTN do wzięcia udziału w kolejnej edycji tego konkursu.

Przypominamy też, że nasza polska edycja konkursu Giganci Transportu, automatycznie zgłasza nominowane firmy do ESTA Awards, który jest organizowany od 1976 r. i jest zdecydowanie najbardziej prestiżowym konkursem w branży transportu ciężkiego w Europie.
Kto może się zgłosić?
👉 Każda firma, która jest członkiem stowarzyszenia OSPTN minimum 12 miesięcy i nie zalega ze składkami członkowskimi
👉 Usługa została wykonana w 2023 roku, czyli roku kalendarzowym poprzedzającym zgłoszenie do konkursu
👉 Firma członkowska, która wyśle zgłoszenie konkursowe w terminie ustalonym w regulaminie konkursu
❗️UWAGA❗️
od tego roku zmieniamy zasady wyboru zwycięzców konkursu Giganci Transportu – od teraz to każdy z członków OSPTN (jeden NIP = jeden głos w danej kategorii) będzie wybierał spośród nadesłanych zgłoszeń. Głosowanie będzie przeprowadzone za pomocą platformy, dlatego prosimy o terminowe przesyłanie zgłoszeń.

Jeśli ktokolwiek będzie miał problem z opisaniem swojej usługi/ swojego transportu można się zgłosić do nas – chętnie pomożemy opracować materiał!

Dodatkowo utworzyliśmy nową kategorię w konkursie Giganci Transportu tj. „Usługa spedycyjna Project Cargo” dla firm członkowskich, które zajmowały się organizacją transportu, a nie mają floty własnych ciężarówek.
Harmonogram konkursu:
📨 19 stycznia 2024 nieprzekraczalna data zgłoszeń
🖥 1 marca 2024 publikacja zgłoszeń oraz rozpoczęcie zbierania głosów
⏰ 1 kwietnia 2024 ostatni dzień głosowania
🖼 1 maja 2024 prezentacja firm nominowanych w każdej kategorii
📣 7 czerwca 2024 gala rozdania nagród Giganci Transportu 2024
Rozdanie nagród odbędzie się 7 czerwca 2024 r. podczas oficjalnej gali w trakcie obchodów 15-lecia działalności OSPTN w hotelu Lamberton w Ołtarzewie k. Warszawy.

Link do regulaminu:

Regulamin 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz klikając w „Zapisz” oraz przesłać zdjęcia w zalecanej formie

Zapisz

About Administrator