Poznaj jakim mottem kieruje się firma Kässbohrer wytwarzając najszerszy w Europie asortyment produktów spełniających wymagania swoich klientów

Kässbohrer, kierując się mottem „Enginuity”, od ponad 125 lat opracowuje i wytwarza najszerszy w Europie asortyment produktów spełniających wymagania swoich klientów.

Dzięki doskonałości inżynieryjnej firma Kässbohrer oferuje kompletną gamę produktów budowlanych, w tym stałe, wysuwane, hydrauliczne platformy niskopodwoziowe, Low-Loaders do transportu ciężkiego oraz stałe i wysuwane platformy niskopodwoziowe.

Firma Kässbohrer jest liderem rynku w Polsce i dumnie plasuje się w pierwszej trójce firm wybierających sektor transportu ciężkiego w Europie.

Aby dostosować swoją doskonałość inżynieryjną do potrzeb klientów i zwiększyć swój sukces w segmencie pojazdów niskopodwoziowych, firma Kässbohrer rozwija swoją ofertę produktów w zakresie przedłużenia, rodzaju układu kierowniczego, liczby osi, głównych wymiarów, takich jak długość, szerokość i wysokość platformy, a także rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów w ponad 55 krajach.

Dzięki „Enginuity” Kässbohrer prezentuje kompletną ofertę niskopodwoziową dla ładunków poniżej 100 ton. W swojej ofercie niskopodwoziowej Kässbohrer oferuje polskim klientom serie K.SLA i K.SPA M, a także ponad 30 pojazdów, które można konfigurować od 2 do 6 osi, zgodnie z wszechstronnymi potrzebami klientów.

K.SLA Seria niskopodwoziowa z możliwością przedłużenia dla długich i ciężkich ładunków  

Do transportu długich i ciężkich ładunków Kässbohrer K.SLA jest doskonałym wyborem dzięki konstrukcji podwozia wysuwanej co 500 mm, 3-stopniowemu wysuwowi bocznemu, ponad 40 różnym rampom przesuwnym oraz 2 parom wnęk na koła.

Seria K.SLA, wyposażona w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i nawet 32 pierścienie mocujące, każdy o nośności 6, 8, 10 lub 13,4 tony, oferuje wszelkie możliwości szybkiego i bezpiecznego transportu towarów. Seria K.SLA jest oferowana z 3, 4, 5 lub 6 osiami.

Najniższy, najmocniejszy, rozkładany podest niskopodwoziowy: K.SPA M 3

Rozsuwana naczepa niskopodwoziowa Kässbohrer z trzema osiami, K.SPA M, jest najlepszym przykładem inżynierii ciężkiej. K.SPA M zapewnia elastyczne i bezpieczne rozwiązania transportowe dla ciężkich, długich, płaskich i balastowych ładunków dzięki wysuwanemu, mocnemu i płaskiemu podwoziu, zmiennym kombinacjom rozmieszczenia kontenerów oraz różnym opcjom bezpieczeństwa ładunku, takim jak ściana przednia z certyfikatem Code XL, która jest odporna na obciążenia wzdłużne do 22,5 tony.

K.SPA M, dostosowany do mega ciężarówek, zwiększa elastyczność operacyjną dzięki wysuwanemu podwoziu do 6 900 mm i przesuwanej platformie. Ponadto, dzięki technologii powlekania metalizowanego, zapewnia maksymalną trwałość na korozję i perforację rdzy.

Wpis sponsorowany z okazji Partnerstwa firmy Kässbohrer w organizacji XI WZ OSPTN.

About Administrator