Nowy model naczepy Scheuerle – EuroCompact FL03 zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego XI Walnego Zgromadzenia OSPTN!

Nie chodzi o to, by być lepszym od innych, chodzi o to, by stawać się jeszcze lepszym. Właśnie to się liczy! Zarówno w sporcie, jak i na drogach. Dlatego nigdy nie przestajemy się rozwijać.

TII Group to globalna siła, specjalistycznych pojazdów marek Scheuerle, Nicolas, Kamag i Tiiger. Spośród nich Kamag i Scheurle można zakupić w Polsce przez dystrybutora Zeppelin Polska Sp. z o.o.

Opracowane, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Portfolio Scheuerle obejmuje naczepy platformowe i pojazdy modułowe do przewozu ciężkich ładunków. Znajdziemy także pojazdy logistyczne i pojazdy specjalistyczne do niemal każdego zastosowania.

Nowy model EuroCompact  FL03, zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego XI Walnego Zgromadzenia OSPTN. Zeppelin Polska i SCHEUERLE są partnerem diamentowym wydarzenia.

Wpis sponsorowany z okazji partnerstwa firmy Zeppelin Polska w organizacji XI WZ OSPTN (Diamentowy Partner oraz Sponsor Wieczoru).

About Administrator