Już niedługo! 2 dniowe szkolenie z Marco Van Daal.

Już 6 i 7 marca w Warszawie będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie.
Dla wszystkich chętnych specjalistów z branży ponadgabarytowej odbędzie się 2 dniowe szkolenie, które poprowadzi Pan Marco Van Daal. 

 

Marco Van Daal

Marco Van DaalEkspert światowej klasy, pracujący w branży ponadgabarytowej od 25 lat. Na co dzień mieszka i pracuje na Arubie. Współpracował między innymi z takimi firmami jak: Mammoet czy Fagioli. Prowadził projekty na 5 kontynentach, w 55 krajach. Ponadto jest autorem wielu książek i artykułów w międzynarodowych magazynach z branży ponadgabarytowej. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje podczas szkoleń, które prowadzi już od 2006 roku. Wtedy to założył firmę The Works International, z którą to OSPTN będzie miało przyjemność współpracować przy organizacji wyżej wspomnianego szkolenia.

Skuteczność szkolenia Pan Marco podsumowuje zdaniem:

Attend one of my seminars and help avoiding incidents, accidents or worse…. loss of life.
I will teach you the skills to assess a project and detect potential disasters in the early stages – and prevent them from happening.

Opisywane warsztaty będą zarazem pierwszą wizytą Pana Marco w Polsce, dlatego też oprócz warsztatów na uczestników czekają dodatkowe atrakcje. Więcej na temat osoby, doświadczenia i wiedzy Pana Marco Van Daal można przeczytać na jego profilu na LinkedIn [LINKI]

 

Informacje podstawowe 

Szkolenie odbędzie się 6 i 7 marca w Warszawie, w hotelu Airport Okęcie. Dwudniowe szkolenie będzie trwało w godzinach. 9.00 – 16.00 przez oba dni. 
Podczas trwania warsztatów będą przerwy kawowe, a także ciepły posiłek w formie bufetu w restauracji hotelowej. Wszystkie informacje dotyczące hotelu i restauracji można znaleźć na stronie hotelu [LINK]

Dodatkowo pierwszego dnia wszyscy chętni będą zaproszeni na wieczorną kolację. Jest to świetna okazja do degustacji tradycyjnych potraw kuchni polskiej w połączeniu z biznesowym networking’iem w luźnej atmosferze przy wspólnym stole. Kolacja odbędzie się w jednej z warszawskich restauracji – kolacja bezpłatna dla uczestników kursu

Program szkolenia

Szkolenie zostało podzielone na 8 rozdziałów, które będą realizowane podczas dwóch dni warsztatów

Link do programu w wersji pdf [LINK]

 
Ważne informacje
  1. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim, dlatego uprasza się o wzięcie tego faktu pod uwagę przy zapisywaniu się uczestników.
  2. Organizatorzy nie zapewniają noclegu w trakcie trwania warsztatów. Jest to odpowiedzialność własna uczestników.
  3. Ilość miejsc ograniczona. Stowarzyszenie zastrzega prawo pierwszeństwa uczestnictwa dla członków OSPTN.
  4. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uczestnik zapisując się zostaje zapisany na listę „oczekujących”, potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane przez Stowarzyszenie do uczestników.
  5. Po otrzymaniu wiadomości o zapisaniu uczestnika na szkolenie, należy niezwłocznie uiścić opłatę za szkolenie.
  6. Cena standardowa – 2 999 zł za osobę
    Cena dla członków OSPTN – 2 699 zł za osobę
    UWAGA!! – Przy zapisach do 13.02, koszt szkolenia – 15% za osobę

 

Serdecznie zapraszamy raz jeszcze wszystkie zainteresowane osoby! W razie pytań zapraszamy do kontaktu, a wszystkich zdecydowanych – do zapisów poprzez formularz w linku poniżej.

ZAPISZ SIĘ!