INTERMASZ 2015. Targi Wielkich Możliwości
intermasz
Już 6 maja, w Poznaniu, rozpocznie się najważniejsze spotkanie biznesowe sektora infrastrukturalnego. Targi INTERMASZ będą w tym roku największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Co nowego zobaczymy na stoiskach wystawców, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy targów?

INTERMASZ areną polskich premier światowych marek!

Na najbliższym INTERMASZU będziemy mogli zobaczyć aż 16 absolutnych rynkowych debiutów! Całkowicie nowe modele maszyn zaprezentują m.in.: Bergerat Monnoyeur, Camoplast Solideal, CNH, EWPA, Grausch i Grausch, HKL Baumaschinen, Intramex Valuepart, Ramec Oy, Wacker Neuson oraz ZREMB! Ogólnie, podczas targów, zaprezentowanych zostanie blisko 100 nowych propozycji produktowych, a spośród nich aż 7 nagrodzonych zostało Złotym Medalem MTP za innowacyjność!

Do których segmentów Branży trafią pieniądze z Unii?

Takie pytanie będzie można zadać przedstawicielom najważniejszych urzędów oraz przedsiębiorstw operujących w sektorze infrastrukturalnym, którzy wezmą udział w Kongresie Infrastruktury Transportowej. Dwudniowy cykl wykładów dotyczyć będzie efektywnego wykorzystania przyznanych nam środków finansowych z Unii Europejskiej na dalszy rozwój infrastrukturalny Polski, a także najważniejszej problematyki branży budownictwa infrastrukturalnego. Udział w Kongresie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę mtp24.pl, a dodatkowo otrzymamy także bezpłatne zaproszenie do zwiedzania targów.

Tego na targach jeszcze nie było – używane maszyny wprost od dystrybutora!

Sprawdzone i technicznie sprawne maszyny i urządzenia w najniższej cenie rynkowej? Tylko podczas targów INTERMASZ! Tak, tu nie tylko znajdziesz te nowe, ale też używane maszyny w Outlecie Maszyn Używanych! Porównaj propozycje wielu marek w jednym miejscu i czasie i wybierz coś dla siebie. To jedyna w swoim rodzaju okazja aby z targów pełnych nowości „wyjechać” używanym sprzętem w dobrej cenie.

Kto ujarzmi moc maszyn?

Operator maszyn, rzecz jasna, ale który z nich będzie najlepszy? Tego dowiemy się w piątek oraz sobotę (8 – 9 maja podczas konkursu Pogromcy Maszyn. Przed nami dwa Finały Dnia, do których awansują zawodnicy mający na koncie najwięcej punktów z eliminacji – a te odbędą się na stoiskach partnerów konkursu! Na finalistów czekają atrakcyjne i wartościowe nagrody, ale najbardziej „obłowi” się Pogromca Maszyn! Odważ się przetestować maszyny, a być może puszczą Cię do domu z torbami… pełnymi nagród!

Co zrobić z żoną i dziećmi?

Przyjechać wspólnie na targi! W sobotę (9 maja) dla naszych Pań przygotowana zostanie Strefa Nowoczesnej Kobiety, gdzie będą mogły spotkać się ze stylistami i specjalistami od wizaży, a na nasze pociechy czekać będzie Klub Juniora, gdzie doświadczeni animatorzy zapewnią im szereg zabaw warsztatów!
INTERMASZ 2015. Moc atrakcji. Poznań, 6-9 maja 2015.

About Administrator