135-lecie członka OSPTN – firmy Nooteboom Trailers

W czwartek 11 i piątek 12 maja 2017 Nooteboom zorganizowało międzynarodową imprezę “Dni Transportu Nooteboom” dla swoich klientów z branży transportu nienormatywnego. Podczas imprezy zaoferowana została możliwość obejrzenia na żywo procesów produkcyjnych w swojej fabryce.

Jedną z części tych pokazów była również prezentacja niedawno oddanej do użytku, całkowicie nowej, ultra-nowoczesnej ścieżki zabezpieczenia antykorozyjnego. Nooteboom zaprezentowało również swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie innowacji dla branż transportu ciężkiego i specjalnego.

Wieczorem w czwartek 11 maja odbyła się nieformalna celebracja 135-lecia firmy Nooteboom oraz 50-lecia pracy Dicka Nootebooma. To są kolejne, ważne kamienie milowe w historii firmy. Gdy goście cieszyli się przekąskami, drinkami i luźną atmosferą, mieli równocześnie wiele okazji do rozmów z kolegami z  branży.

Przez cały dzień zespół demonstracyjny Nooteboom prezentował wiele typów naczep. Obecni goście poznali prostotę operowania naczepami, ich niezwykłą manewrowość, łatwość wymiany koła wewnętrznego w osiach Pendel oraz pokłady rozciągane do ogromnych długości.

W imieniu OSPTN gratulujemy rocznicy firmy i życzymy wielu udanych kolejnych lat produkcji.

About Administrator