10. Forum Kobiet w Logistyce o przywództwie w nowej rzeczywistości

Tegoroczne Forum Kobiet w Logistyce będzie wyjątkowe, gdyż w tym roku odbędzie się jego 10. jubileuszowa edycja. Forum będzie miało miejsce w Łodzi w dniach 6 – 7 czerwca 2022 r. a jego hasło to: „Przywództwo w logistyce”. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego zostało Patronem tego wydarzenia.

– W trakcie Forum podsumujemy to, co udało nam się osiągnąć w ciągu ostatniej dekady, a także dyskutować będziemy na temat przywództwa w nowej rzeczywistości. Pokażemy nową jakość przywództwa. Przywództwa, od którego zależy to, jak branża logistyczna będzie odpowiadać na współczesne wyzwania – mówi Beata Trochymiak, autorka i organizatorka Forum Kobiet w Logistyce, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest kobiecej kadrze menedżerskiej z obszaru logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. W trakcie Forum omawiane są aktualne zagadnienia i problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych. Forum Kobiet w Logistyce na stałe wpisało się w kalendarz corocznych spotkań w polskiej logistyce i od dekady gromadzi co roku od 150 do 250 uczestników – managerek i managerów z polskiego świata logistyki.

10. edycja Forum Kobiet w Logistyce dedykowana jest przywództwu, od zarządzania aż po innowacje i rozwój. Jak zawsze, do wystąpień zaproszono znakomitych ekspertów, którzy swoje tematy zaprezentują w różnej formule, w tym również warsztatów, dyskusji i storytellingów. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Prologis, Grupy Raben, GS1 Polska, Dachser, Spedimex, OBI, eobuwie.pl i in., a także specjaliści od kompetencji przywódczych oraz prof. Danuta Kisperska-Moroń z UE Katowice i prof. Halina Brdulak z SGH. Drugi dzień Forum to dzień warsztatów, które dedykowane są wąskim dziedzinom, szczególnie w zakresie rozwoju osobistego.

Ważną częścią Forum Kobiet w Logistyce jest ogłoszenie laureatek tytułu „Kobieta w Logistyce 2022”. Wręczenie statuetek odbędzie się podczas gali wieczornej, która zakończy pierwszy dzień spotkania. Co roku tytuł ten wręczany jest dwóm paniom – po stronie dostawcy i odbiorcy usług logistycznych. Celem wyróżnienia jest wspieranie rozwoju zawodowego kobiet pracujących w szeroko rozumianej logistyce, ich zaangażowania w rozwój branży oraz uhonorowanie ich sukcesów.

Trwa rejestracja uczestników. Szczegóły dotyczące programu i udziału znajdują się na stronie: https://kobietywlogistyce.pl/

About Administrator