Informacje o sytuacji transportowej z dnia 11 października 2021 r.

W ramach monitorowania sytuacji transportowej związanej z rozprzestrzenianiem się COVID-19 oraz na podstawie informacji przekazanych przez Ambasadę Brytyjską, uprzejmie przekazuję zaproszenie wystosowane przez UK Border & Protocol Delivery Group (BPDG) i Ambasadę Brytyjską w Warszawie na webinarium Dzień Przemysłu – Industry Day w środę 20 października 2021 od 10:00 do 12:00 (CET).
Podczas webinarium zostaną omówione kwestie związane z przewozem towarów między Wielką Brytanią (UK) oraz Unią Europejską (UE), w tym nowe procedury, które mają zostać wprowadzone w Wielkiej Brytanii od 1 stycznia 2022 roku oraz 1 czerwca 2022 roku. Ponadto zostaną przedstawione praktyczne informacje dotyczące przewozu towarów pomiędzy UK oraz UE, procedury i systemy na granicach oraz szczegółowe informacje o nowych wymogach importowych w UK.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się specjaliści z UK’s Border and Protocol Delivery Group, HM Revenue and Customs, Department for the Environment, Food and Rural Affairs oraz Department for Business, Energy and Industrial Strategy. Po prezentacjach przedstawicieli odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie: eventbrite.co.uk/e/bpdg-poland-industry-day-short-straits-focused-tickets-167851691929

Link do webinarium, które odbędzie sie za pośrednictwem aplikacji Teams oraz agenda zostaną wysłane zarejestrowanym uczestnikom przed wydarzeniem. Większa część spotkania będzie prowadzona w języku angielskim. Pakiety slajdów w języku polskim będą również dostępne dla uczestników po zakończeniu wydarzenia.

Udostępnij
Facebook
LinkedIn
WhatsApp