MTD Skuratowicz zdobywcą prestiżowej nagrody ESTA Awards 2017

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w Amsterdamie miało miejsce rozstrzygnięcie najbardziej prestiżowego konkursu w branży transportu nienormatywnego w całej Europie. Wśród laureatów po raz pierwszy w historii znalazła się polska firma – statuetkę w kategorii transportu powyżej 120 ton zdobyła firma MTD Skuratowicz.

Coroczna gala ESTA Awards 2017 jest miejscem spotkania około 400 osób związanych z transportem ciężkim, którzy podczas oficjalnej kolacji mają okazję podziwiać najbardziej spektakularne transporty i prace dźwigowe. Już sam status finalisty konkursu jest powodem do dumy, a wydarzeniem bez precedensu była nominacja 4 polskich firm. W tegorocznej edycji w swoich kategoriach nominowane zostały: ZTE & ZTE Katowice, Peter-Star Sp. z o.o. i Sp. – Sp.K., MTD Skuratowicz oraz Portowy Zakład Techniczny. To wielkie wyróżnienie dla każdej z firm oraz dla całej branży w naszym kraju.

Wczorajszy wieczór był okazał się triumfem firmy MTD Skuratowicz, która wybrana została przez międzynarodowe jury i pokonała takie marki jak ALE, Collett & Sons Ltd czy Hareket. Firma została nominowana w kategorii transportu powyżej 120 ton za transport reaktora. Szczegółowe dane transportu:

  • Długość – 75 metrów
  • Szerokość – 5,6 metra
  • Wysokość – 6,8 metra
  • Waga – 304 tony

Zwycięstwo polskiej firmy skomentował obecny na gali Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego – Łukasz Chwalczuk:

To niesamowity sukces dla samej firmy, jej właścicieli i pracowników, którzy po raz kolejny pokazali, że potrafimy realizować transporty na najwyższym, europejskim poziomie. To również zwycięstwo całej branży w naszym kraju, bo warto pamiętać, iż nominowane zostały jeszcze 3 polskie firmy. Każdy z nich jest członkiem naszego stowarzyszenia, co daje nam dalszą motywację do pracy i pokazuje, że mamy potencjał i możliwości działania na ogromną skalę. Serdeczne gratulacje dla laureata i finalistów. Każda z nominacji to ogromny sukces i prestiż dla firmy, co świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług.

Kolejne spotkanie ESTA odbędzie się w październiku w Krakowie, natomiast nagrody ESTA Awards 2018 rozdane zostaną w Paryżu.

Udostępnij
Facebook
LinkedIn
WhatsApp