Nowy Nooteboom Manoovr – przełomowa innowacja z premierą na targach BedrijfsautoRAI

Nowa generacja naczep MANOOVR marki Nooteboom zadebiutuje na następnych targach BedrijfsautoRAI, odbywających się od 20 do 24 października w Amsterdamie. MANOOVR jest całkowicie nowym projektem semi-naczepy o wysokości pokładu tylko 780 mm w połączeniu dozwolonym naciskiem na oś o wartości 12 ton. To rozwiązanie jest tak unikatowe, że zostało już opatentowane na terenie Holandii. Zostało opracowane z jednym głównym celem: najlepsze na rynku parametry we wszystkich kluczowych cechach. I okazało się sukcesem: Nooteboom MANOOVR jest w każdym aspekcie lepsze od wszystkich innych semi-naczep o zawieszeniach niezależnych.
Wyjątkowa wydajność
Nowe semi-naczepy zbudowane w oparciu o technologię MANOOVR będą w momencie prezentacji dostępne w wersjach od 3- do 10-osiowych. Nowo opracowane zawieszenie zapewnia dopuszczalny nacisk 12 ton na oś w większości krajów Europy, również w Holandii. W połączeniu z pokładem o wysokości 780 mm, skokowi zawieszenia aż 500 mm oraz kątowi skrętu aż do 70 stopni, MANOOVR jest ostatecznie perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdej firmy branży transportu specjalistycznego.

manoovr

MANOOVR jest również rewolucją dzięki swej prostocie, wymaga niewielkiej obsługi i jest bardzo lekkie. Semi-naczep jest idealnie zbieżna niezależnie od wysokości do jazdy, co przyczynia się do bardzo niskiego zużycia ogumienia. W połączeniu z wysoką wartością rezydualną marki Nooteboom zapewnia to niewielki koszt każdego przejechanego kilometra. Te unikatowe cechy zapewnione przez MANOOVR skłoniły już kilku klientów do złożenia zamówień na naczepy, gdy były one wyłącznie projektami. To jest siła marki Nooteboom: doskonale przemyślane, niezawodne, innowacyjne, i przed wszystkim zawsze zaprojektowane idealnie do wymagań naszych lojalnych klientów. MANOOVR: światowa premiera na targach BedrijfsautoRAI, która zmieni oblicze transportu specjalistycznego.

Udostępnij
Facebook
LinkedIn
WhatsApp