Hotel Lamberton - Warszawa OSPTN
Już 09 czerwca 2016 r. w Ołtarzewie pod Warszawą odbędzie się trzecia konferencja oraz walne zgromadzenie organizowane przez nasze Stowarzyszenie. Podczas całodniowego spotkania w Hotelu Lamberton przedstawione zostaną aktualne wyzwania stojące przed branżą ponadgabarytów. Wstęp wolny.
W godzinach 9:00-10:30 odbędzie się Walne Zgromadzenie OSPTN (tylko dla Członków). Od godziny 10:30 rozpocznie się otwarta część konferencji dla wszystkich uczestników.

plakat-konferencja-osptn

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będą „Kobiety w transporcie ponadgabrytowym”. Podczas konferencji odbędzie się swobodna debata z Kobietami, które znają specyfikę branży. Spodziewamy się obecności przedstawicielek właścicieli firm transportowych, kierowców, zarządcy dróg, działu prawnego GITD, firm pilotujących, żurawi samojezdnych oraz nadawców i załadowców.
Podsumujemy także działania, jakie prowadzone są przez OSPTN w zakresie nowych regulacji prawnych, a partnerzy przedstawią dedykowane dla branży ponadgabarytowej propozycje współpracy.

PARTNERZY:
volvo-osptn

goldhofer_logo

logo-ocrk

dkv-logo

Konferencje organizowane przez nasze stowarzyszenie mają wyjątkowy charakter. Wśród uczestników znajdują się przede wszystkim właściciele firm transportowych, którzy z racji posiadanego stażu w branży chętnie dzielą się między sobą swoimi doświadczeniami.
Na tegorocznej konferencji spodziewamy się ponad 120 osób.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.